E-Ticaret Entegrasyon Hizmetleri

Her müşteriye özel olarak geliştirilebilen ve yönetilen modeller ile satıcılar ürünlerini yurt dışında bulunan pazaryerlerinde satabilmektedir.

E-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu hizmetimiz ile, üretici, satıcı, pazaryeri ya da tedarikçilerin ürünlerini yurt dışı pazarlarında
satabilmelerine imkan sağlıyoruz. Mağaza ve kargo entegrasyonu sistemlerinden oluşan ürünümüzde, web site entegrasyonu, ürün moderasyonu, mağaza yönetimi ve uluslararası kargo süreçlerinde müşterilerine tedarik zinciri çözümleri üretiyoruz. 

Her müşteriye özel olarak geliştirilebilen ve yönetilebilen modeller ile satıcılar ürünlerini yurt dışında bulunan pazaryerlerinde
satabilmektedir. Aynı zamanda ana bayii olduğumuz CDEK Kargo ile tüm kargo süreçlerinde satıcılara destek vermekteyiz. CDEK Kargo, Rusya’da 35.000’den fazla teslimat noktasına sahip ve kapıda ödeme, iade yönetimi, teslimat noktasına gönderim gibi birçok avantajlı hizmeti de sunuyor.

E-ticaret ve yeni normalin güçlerini birleştirmesiyle, dünyadaki tüm ülkelerde yeni ihtiyaç alanları doğmuş ve ihracatçılar da bu yeni pazarlara yönelmiştir. Farklı ülke pazarlarında, doğru müşteriye en uygun ürünü satabilmek ve satış sonrası hizmetlerin operasyonlarını yürütebilmek için ihracatçılara çeşitli fırsatlar sunan Logitrans, bu alanda çalışmalarına ilk olarak Rusya'da başlamıştır. 

Entegrasyon hizmeti ile ilk olarak farklı sektördeki yerli firmaların ürünlerini Rusya’nın en büyük pazaryerlerinden biri olan ozon.ru ile anlaşarak entegre edip, Rusya’da bu firmaların ürünlerinin satışa sunulmasına imkan sağladık. Böylece, mağaza yönetimi, ürün moderasyonu, pazar araştırması gibi birçok alanda ihracatçılara destek sunarak satışların artırılmasını desteklemiş olduk. Ardından, 2020 yılı içerisinde hızla büyüyen Rusya pazarındaki Türk firmalara olan ilgi sayesinde Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri ile iş birliği yaptık ve 100.000’den fazla ürünü entegrasyon ile ozon.ru üzerinden satışa sunduk. 

Bugün Rusya'da ozon.ru, Polonya'da Allegro.pl, Rusya ve Avrupa'da Joom, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu coğrafyasında ise Zoodmall ile anlaşmalar sağlayarak, satıcıların ürünlerini bu pazaryerlerinde entegrasyon hizmeti ile satılmasına destek vermekteyiz.                

Yakından Bakın
Teklif İsteyin
Sunum İsteyin
circles2