Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri LOGİTRANS ile nakliye operasyonlarının yönetilmesi ve optimize edilmesi; tüm süreçlerin esnek, doğru ve ölçülebilir olmasını sağlayarak verimliliği de artırmaktadır.

Depolama Hizmetleri

Logitrans Lojistik olarak deneyimli kadromuz ile depo yazılımı ve gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısını harmanlayarak, sahip olduğumuz İstanbul-Tuzla, Kazakistan ve Gürcistan Lojistik Tesislerinde gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik lojistik çözümler sunmaktayız.

Sevk edilecek veya teslim alınacak ürünlerin tedarik zinciri süreçleri boyunca saklanması, çapraz taşıma süreçlerinde ürünlerin güvenle aktarılması, ihtiyaç halinde iç dağıtım süreçlerinin yönetilmesi, depolama, katma değerli hizmetler ve iade süreçlerinin takibi gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz yazılım ekibimizin geliştirmiş olduğu WMS, TMS, CRM yazılımları ve entegrasyon altyapımız ile lojistik operasyonlarının tüm süreçlerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız. Bu sayede başta depolama hizmetleri olmak üzere, müşteri hizmetleri ve nakliye operasyonlarının yönetilmesi ve optimize edilmesi ile tüm süreçlerin esnek, doğru ve ölçülebilir olmasını sağlamakta ve verimliliği de arttırmaktadır.

 

Depolama Hizmetleri

 

Sunduğumuz Başlıca Depo Yönetimi Hizmetleri

 1. Fulfillment Hizmeti
 2. Stok Yönetimi
 3. Mal Kabul işlemleri
 4. Ön Kontrol
 5. Adresleme
 6. Sipariş Yönetimi
 7. Sipariş Toplama
 8. Paketleme
 9. Kargo Yüklemesi
 10. İade Yönetimi
 11. İade Teslim Alımı
 12. Ürün Hasar Kontrolü
 13. Ürün Durumu Bildirimi
 14. Tekrar Paketleme
 15. İade Ürün Yönetimi
 16. Katma Değerli Hizmetler
 17. Nakliye Planlama
 18. Raporlama

Logitrans Lojistik olarak, Türkiye - İstanbul, Gürcistan - Tiflis ve Kazakistan - Almatı’da depolarımız mevcuttur. İstanbul Tuzla’da bulunan kapalı ve açık depolama alanlarımız, ayrıca Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü ile yerinde gümrükleme yaparak sizin en güvenli şekilde depolama hizmetleri ve gümrükleme ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Gürcistan’da bulunan 10.000m²’lik depolama alanımızda mevcut hizmetlerimiz arasında tüm depolama hizmetlerimize ek olarak antrepomuz mevcuttur. 5.000m²’nin üzerinde depolama alanımız bulunan Kazakistan depomuzda ise tüm depolama hizmetlerimizi sunuyor ve iç dağıtım ihtiyaçlarına da çözüm üretiyoruz.

 

Depolama Hizmetleri
circles2