Sigortalama Hizmetleri

Olası hasar durumlarınızda tüm hasar süreçlerinizi tek merkezden profesyonel ekip desteği ile değerlendirerek yönetin.

Siz işinize Odaklanın Yükünüzü de, Tüm Risklerinizi de LOGİTRANS Taşısın !


Ticaretinize olan güveniniz tam olsun diye; Yükünüz Logitrans Yeni Katma Değerli Hizmeti, LOGİTRANS GÜVEN SİGORTASI Teminatı altında. Taşımalarınızda karşılaşabileceğiniz tüm nakliye risklerinizi ALL RİSK poliçe teminatları ile güvence altına alıyoruz. Olası tüm hasarlarınızı profesyonel hasar danışmanlarımız ile tek merkezden yönetmenin keyfini yaşayın.


Lojistik ihtiyaçlarınızda güven duygusu ile ticaretinizi gerçekleştirmeyi istemek en doğal hakkınız. Bu güven duygusu eşliğinde sizden teslim aldığımız ürünleri teslimat noktasına sağlam bir vaziyette taşımak ve olur da ürünleriniz sürücüden ya da araçtan kaynaklı bir hasara uğrarsa diye sigortalamak da bizim asli görevimiz.

Taşımalarınızda karşılaşılabilecek beklenmedik hasar ve kayıpları Logitrans Güven Sigortası adı altında sıfıra indiriyor, aklınızdaki tüm endişeleri ortadan kaldırıyoruz.
 

Neden Logitrans Emtia Güven Sigortası Almalısınız?

  • LOGİTRANS GÜVEN SİGORTASI nakliye poliçelerinin en geniş kapsamlı poliçesi olan ALL RISK kapsamındadır.
  • Logitrans'ın sigorta şirketleri ile yaptığı anlaşmalardan dolayı avantajlı fiyat sunmaktadır.
  • Olası hasar durumlarınızda uzman ekibimiz sayesinde tüm hasar süreçlerinizi tek merkezden profesyonel ekip desteği ile değerlendirerek yönetin.

     

Yurt dışı taşımalarında CMR sigortası varken Logitrans Güven Sigortasına ihtiyaç duyar mıyım?

CMR sigortası, yüklenen malın sigortası değildir. Taşıyıcının CMR konvansiyonuna göre kusurlu olduğu durumlarda, yine aynı şekilde konvansiyonun belirtmiş olduğu sınırlar çerçevesinde doğan sorumluluğu teminat altına alır. Logitrans Güven Sigortası ise; taşımalarda karşılaşılabilecek tüm riskleri ALL RISK poliçe teminatları ile güvence altına alır.
 

 

Logitrans Güven Sigortası olmadan taşıma gerçekleştirebilir miyim?

 Logitrans Güven Sigortası, Logitrans araçları ile taşınan ürünler için yapılması önerilen ve piyasa genelinde çok uygun maliyetler ile sunulduğu için müşteri odaklı artı bir hizmettir. Bu hizmetin sunulma sebebi; yükün karşılaşabileceği istenmeyen durumlarda müşterilerimizin etkilenme payını en aza indirmektir. Elbette taşımalarınızda Logitrans Güven Sigortası seçeneğini satın almadan devam edebilir; ürünlerinizin sigortalama işlemlerini başka bir kurumla gerçekleştirebilir ya da hiç sigortalama yapmadan gönderebilirsiniz.

 

Yakından Bakın
Teklif İsteyin
Sunum İsteyin
circles2