Logitrans Lojistik olarak Türkiye – Avrupa taşımalarımız yüksek hacimlerle devam ediyor. İhracatçı ve ithalatçı iş ortaklarımız için büyük önem arz eden bu taşımaların hassasiyet ve öneminin son derece farkındayız. Bizler, özvarlık yatırımlarımız ve güçlü acente ağımız ile taşımalarında en yüksek kalitede hizmeti alması için tüm müşterilerimiz adına, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.


Bugün Avrupa’daki tüm ülkelere gerçekleştirdiğimiz teslimatlarımızda İtalya, mevcut liman ve geniş dağıtım noktaları ile stratejik olarak önemli bir noktada yer alıyor.
İhracat – İthalat, aktarmalı ve aktarmasız transit taşıma hizmetlerinin tamamını hem FTL hem de LTL yükleriniz için sağlamaktayız. Her hafta düzenli olarak çıkışlarımız hem Türkiye hem de İtalya’dan gerçekleşmektedir. ADR’li ya da ADR’siz yüklerin taşınması, standart, tenteli, frigo (ısı kontrollü), sal kasa ya da minivan araçlarla 6 günlük transit sürede teslimatlarımız tamamlanmaktadır.
Türkiye’nin her noktasından teslim aldığımız yükler, Pendik RO-RO hattıyla İtalya Trieste’ye 6 gün içinde ulaşmaktadır. Teslimat esnasında yine İtalya kapı teslim olarak servis de sunmaktayız.
İtalya – Türkiye taşımalarımızda YYS’li yükleme imkanı, İtalya ve Türkiye’de gümrük işlemleri, FFL ve EMTEA Sigortası çözümlerimiz de yine operasyonlarınıza mükemmellik kazandırmaktadır.
Tüm talepleriniz ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.


circles2