Bize Ulaşın

3 Adımda Parsiyel Talebinizi Oluşturun!

Logitrans İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Parsiyel Taşıma Taleplerinizde, LOGITRANS Tecrübesi Hızlı, Güvenilir Ve Ekonomik Parsiyel Çözümleri İle Her Zaman Yanınızda. 3 Adımda Parsiyel Taşıma Talebinizi Oluşturun, Parsiyel Taşımacılık Alanında Uzman Ekibimiz Hemen Size Ulaşsın.

  • Parsiyel TAŞIMA SEÇİMİNİ YAPIN
  • Paketini Seç
  • Satın Al

PARSİYEL TAŞIMA SEÇİMİNİ YAPARAK BAŞLAYIN

Parsiyel Taşımasını yapmak istediğiniz Yükleme Lokasyonu Seçin

Parsiyel Taşıma Boşaltma Yerini Seçin

Parsiyel Taşımasını yapmak istediğiniz Yükleme Lokasyonu Seçin

TEBRİKLER, SON AŞAMADASINIZ !

Aşağıdaki Formu Doldurarak Konusundaki Uzman Ekibimiz Sizi Arasın.

LOGITRANS Parsiyel Hizmeti

LOGITRANS ile Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Parsiyel Çözümleri

İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Parsiyel Taşıma Taleplerinizde, LOGITRANS Tecrübesi Hızlı, Güvenilir Ve Ekonomik Parsiyel Çözümleri İle Her Zaman Yanınızda! Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz İç Taşıma Ve Depolama İmkânı, Uygun Fiyat Avantajları Ve Tüm Taşımalarınızda LOGITRANS Güven Sigortası Desteği İle LOGITRANS Tecrübesini Hizmetinize Sunuyoruz. LOGITRANS Parsiyel Tecrübesini Deneyimlemek için Hemen Talep oluşturun.

Adet OFİSİMİZ
Ülke'de Logitrans
Toplam Parsiyel Operasyonu

360° Lojistik Anlayışı İle LOGITRANS Hizmetlerini Tanımak İster Misiniz?

LOGITRANS'ın Hizmet Verdiği Tüm Lojistik Çözümlerini Daha Yakından İncelemek İster Misiniz? LOGİTRANS Bugün, Dünyanın Dört Bir Yanında Müşterilerinin İhtiyaçlarına Göre Geniş Hizmet Ağı İle Operasyonlar Gerçekleştirmektedir. LOGITRANS Tüm Dünya'da 13 Ülkede 18 Ofisi Ve 55 Ülkeye Yayılmış Acente Ağı İle Müşterilerinin Lojistik İhtiyaçlarını Kesintisiz Karşılamaktadır.

NEDEN LOGITRANS ?

Sektörde Genç Ve Dinamik Kadrosu, Vizyoner Yönetim Anlayışı İle Ön Plana Çıkan LOGITRANS, Turquality Programına Hak Kazanan Sektörün İlk 3 Firmasından Biri Oldu. Dünyanın Devlet Destekli Ve En Etkin Marka Geliştirme Ve Destekleme Programı Olan TURQUALITY Kapsamına Alınan LOGITRANS, Lojistik Sektöründe Global Pazarda Türkiye'yi Temsil Etmeye Daha Güçlü Şekilde Devam Edecek. LOGITRANS'ı Seçmek İçin En Başta Gelen 4 Neden!

COĞRAFYA ODAĞI

Coğrafya Odağımız Sayesinde Bölgemizin En Güçlü Lojistik Markasıyız..

BÜYÜME VE GELİŞME VİZYONUMUZ

Sürekli Gelişen ve Büyüyen Yapımımız Sayesinde Tüm İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız.

ENTEGRE ÇÖZÜMLER & ÇÖZÜM ODAKLILIK

Geliştirdiğimiz Çözümler Sayesinde Uçtan Uça Entegre Lojistik Hizmetleri Sunabiliyoruz.

HIZ VE ESNEKLİĞİMİZ

LOGITRANS Olarak Konusunda Uzman, Çok Hızlı Ve Esnek Çözümler Üretebilen Bir Ekibe Sahibiz.

Logitrans Parsiyel Hizmeti

LOGITRANS Farkını Sunduğumuz Avantajlar İle Yaşayın

LOGITRANS Ailesi Olarak Sizlerle Olan İşbirliğimizin Daha Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Olması İçin Tüm Gücümüz İle Çalıştığımızdan Emin Olabilirsiniz. Logitrans İnovatif, Gelişen, Farklılaşan Ürün Ve Hizmetlerini Artırarak Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Sunmaktadır..

7/24 Takipte Kalın

LOGITRANS ATS sistemleri ile araçlarımızı online 7/24 takip edebilirsiniz.

GelİŞMİŞ RAPORLAMA SİSTEMLERİ

KPI'lar ile takip edilen size özel hazırlanmış online Raporlama sistemleri geliştiriyoruz

Özel MÜŞTERİ TEMSİLCİLĞİ

Size Özel Olarak Atanmış Müşteri Temsilciliği Hizmeti

360° Lojistik Yönetimi

Tek Merkezden Kolayca Faydalanabileceğiniz Lojistik Himzetleri ile Tüm Tedarik Zinciri Operasyonlarını Yönetebilirsiniz.

Entegre Lojistik Yaklaşımı

Geliştirdiğimiz Katma Değerli Entegre Lojistik Yazılım çözümleri (WMS,TMS,Reporting) ile Depo hizmetleri yanında, yazılım çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Logitrans Güven Sigortası

Ticaretinize olan güveniniz tam olsun diye; Yükünüz LOGITRANS Yeni Katma Değerli Hizmeti, LOGITRANS GÜVEN SİGORTASI Teminatı altında.

Sık Sorulan Sorular

Logitrans Parsiyel Tecrübesi Her zaman sizlerle, Sık Sorulan Sorular Bölümüzden Temel anlamda parsiyel taşımacılık hakkında bilgi edinebilirsiniz. Diğer tüm soru ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir ??

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

Parsiyel Nasıl Hesaplanır ?

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?
Taşımacılık sektöründe, taşınan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de oldukça önemlidir. Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar, metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçütleri kullanılarak yapılır.
Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜKSEKLİK x ADET şeklindedir.
1 m3 = 333 kg 1 ton = 3 m3 1 ldm = 1750 kg

Parsyiel Türleri Nedir?

Karayolu: Lojistik taşıma yöntemlerinden biridir. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım sunar. Genel olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılır.
Havayolu: Genel olarak parsiyel kargoların taşımaları yapılır. Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Uçak ile gönderim işlemleri yapılır. Yurtdışına taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.
Denizyolu: Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunar. Dolum işlemleri limanlarda yapılır. Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.
Demiryolu: Pek kullanılmayan yöntemdir. Vagon’un bir kısmını kiralama ile taşıma maaliyeti oluşturulur ve sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir. Nakliye alanları kısıtlı olduğu için fazla tercih edilmemektedir.

Nasıl Parsiyel Talebi Oluşturabilirim?

Logitrans Parsiyel Taşımacılık Tecrübe ve Abantajlarından faydalanmak çok kolay ister internet sitemizden buraya tıklayarak talep oluştrabilirsiniz. İterseniz contact@logitransport.com adresine mail atabilirsiniz. Uzmanlarımız size ulaşşın.

Parsiyel Taşımacılıkta Depolama Hizmeti Nasıl Veriilir ?

Parsiyel Taşımacılıkta Depolama Hizmeti Nasıl Verilir?
Parsiyel nakliye faaliyetlerinde talep edilen ürünlerin depoya sevk edilmesi için ön rezervasyon işlemi yapılır. Rezervasyon formunda hangi ülke veya şehire ne zaman çıkacak? Yükü getiren firma bilgileri ve yetkilisinin detayları forma işlenir. Kaç palet, mal cinsi, ölçüleri, tonajı, istiflenme şekli yer alır.
Bu bilgilere istinaden araç planlaması yapıldığı ve depo planlamasıda yapılır. Parsiyel taşımacılıkta depo konusu önemlidir. Dikkatli olunmaz ise vahim sonuçlar alınabilir. Genelde depolar yüklere sigorta yapabilmektedir. Sigorta konusu müşterinin talebine bağlıdır. Bazı depolar ise her giren yüke mecburi sigorta yaptırmaktadır. Depodaki zaman planlaması giriş – çıkış zamanına göre değişir.

Tüm Servislerimizden Haber Almak İçin Lütfen E-Bültene Kayıt Olunuz.